ks. Stanisław Kozik osj - Proboszcz

Ksiądz Stanisław Kozik po świeceniach przez 3 lata pełnił funkcję wikariusza parafii św. Jana Chrzciciela w Będzinie. Następnie pracował w Domu Zakonnym w Warszawie. W latach 2006 - 2013 Przełożony Prowincjalny Polskiej Prowincji Oblatów św. Józefa. Pełni funkcję proboszcza od kwietnia 2013 roku. 

Ks. Rafał Kaszuba osj - Wikariusz

Wyświęcony na kapłana w kaplicy Oblatów św. Józefa w Warszawie przez bpa Stanisława Kędziorę dnia: 7.07.2007 r. Po święceniach był referentem do spraw powołań kapłańskich i zakonnych rezydując w Kielcach i w Rusocinie k. Nysy.
W 2009 roku kapłan skierowany do posługi w parafii św. Jana Chrzciciela w Będzinie. Katechizuje w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. W sierpniu 2010 roku ustanowiony wikariuszem parafii.

Ks. Tedeusz Skolimowski osj - Pomoc Duszpasterska

Wyświęcony na kapłana w Rzymie przez Jana Pawła II. W latach 90 - tych Przełożony Prowincjlany. W latach 2000 - 2006 Radny Generalny. Po powrocie do Polski radny prowicji przez 3 kadencje. W listopadzie 2017 roku skierowany do posługi w parafii św. Jana Chrzciciela w Będzinie.  

Br. Witold Kuchnio OSJ - Brat Zakonny

Brat Witold Kuchnio OSJ - Brat Zakonny. Złożył Śluby Wieczyste w 2013 roku. Pracował na parafii w Kielcach. Od września 2014 roku członek wspólnoty zakonne w Będzinie. Opiekun Liturgicznej Służby Ołtarza, Zakrystinin oraz Wychowawca w parafialnej Świelticy "Arka".